İlk Yerli Otomobil İmza 2013 de yollarda

Bundan yaklaşık 10 sene evvel projesi ortaya çıkan İmza adlı otomobil o zaman ki bazı engellemeler nedeniyle askıya alınmıştı.

Jetpa Holding yönetim kurulu başkanı Fadıl Akgündüz yaptığı açıklmada imza nın en geç 2013 de dünya yollarında olacağını belirtmiş.

Arabanın 10 sene evvelki proje resimleri bunlar bu hali bile güzel görüküyor.Üretilecek olan yeni modelde elbetteki makyajlamalar olacaktır.Şuan için herhangi bir resim yok

İşte İmza nın Resimleri

 

Buda İlgili haber

Kamuoyunda “Jet Fadıl“ olarak tanınan Jetpa Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fadıl Akgündüz, bir otel açılışında mensuplarının İmza otomobil projesi ile ilgili sorularına “Halen 400 milyon Türk dünyası bizim İmza otomobilini çıkarmamızı merakla bekliyor. Önümüzdeki 3 yıl içerisinde İmza otomobilinin üretimi tamamlanmış olacak ve yollarda bu araçları göreceğiz“ diye cevapladı.

Bayrampaşa’da inşa edilecek olan bir otel projesinin temel atma töreninde İmza otomobil projesi ile ilgili sorulara cevap veren Fadıl Akgündüz, “Proje zaten üretim aşamasında iken durdurulmuş bir projeydi. O projeyi tekrar hayata geçiriyoruz. Önümüzdeki 3 yıl içerisinde İmza otomobilinin üretimi tamamlanmış olacak ve yollarda bu araçları göreceğiz. Zaten bu projenin hazırlık safhası tamamlandı. Sadece üretim ile ilgili bir hazırlık var. Türkiye’deki fabrika inşaatı yürürken, belki ilk etapta üretimi Avrupa’da başlatacağız“ dedi.

İmza otomobilin nasıl olacağı ile ilgili soruya ise Akgündüz, “Otomobil benzinli, dizel olabilir. Hatta hibrit teknolojili motor bile yapabiliriz. Önemli olan Pazar marka değeri. Bizim böyle bir sıkıntımız yok. Halen 400 milyon Türk dünyası bizim İmza otomobilini çıkarmamızı merakla bekliyor. Bizim eski programımız değişmedi. Siirt, Batman, Diyarbakır ve Şanlıurfa’da fabrikaları kuracağız. İmza projesi toplam 264 bin kişinin istihdamını kapsıyor. Allah’ın izniyle biz yüreğimizdeki güçten hiçbir şey kaybetmedik. Şu anda bize isnat edilen suçların söz konusu olmadığı ortada. Kaldığımız yerden devam edeceğiz. Bu ülke bizden hizmet bekliyor“ diye cevap verdi.

OTOMOBİL FABRİKALARI GÜNEYDOĞU’YA KURULACAK

Fadıl Akgündüz törende yaptığı konuşmada ise, İstanbul’un fethedildiği gün İstanbul’un en büyük otelini inşa edeceklerini belirterek, “Bu ruh İstanbul’un fethedildiği günün ruhudur. Bu ruh atalarımızın ruhudur. Bundan sonra umarım beni daha çok kürsülerde görme imkanı olur da o kadar çok tozlu raflarda projemiz var ki, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde kurulacak İmza otomobil fabrikasının çalışmalarını da son hızla yürütüyoruz. Sayın Başbakanımıza da müjde 260 bin kişiye iş istihdamı sağlayacak proje de yolda geliyor“ dedi.

 

 

Etiketler: , , , , ,
Yer aldığı kategori Araba
12 comments on “İlk Yerli Otomobil İmza 2013 de yollarda
 1. Ramazan KÖKEN diyor ki:

  Sayın Fadıl bey bir Antalya ziyaretinizde benim taksime binmiştiniz sizi o zaman tanımıştım hatta bana sana proton taksi verelim demiştiniz. Sonra da çok olumsuz ve haksız suçlamalar la karşılaştınız, umarım bu projeniz gerçekleşir.Ben sizin başaracağınıza inanıyorum ve dualarım sizlerle.ALLAH Yar ve yardımcınız olsun.

 2. ibrahim GÜLER diyor ki:

  Bir müslüman olarak tüm dünya pazarlarında inşalllah bizm otomotiv markalarımız boy gösterir.

 3. ali sulhan diyor ki:

  ben isminde türk olan ama yapancılar tarafından yönetilen bir fabrıkada çalışıyorum.şehidim bayragım solmasın diye kanını son damlasına kadar ayyıldızlı bayragıma hediye ederken sonderece mutluymuş. ben se fabrikamda bayragımın yanından geçerken üzgün.sankı bana ayyıldızım diyorki;senin ataların kanını döktü,benim yanıma bir başka ülkenin bayragını dikmedi,sense hiç terlemedin çalışmadın sıkılmadan benim yanıma başka bir ülkenin bayragını diktin.BEN SİZLERİN BU ÜLKE İÇİN TER DÖKTÜGÜNÜZE İNANIYORUM.

 4. nurullah kocabıyık diyor ki:

  inşaallah fadıl abi imza sizin degil turkiyenin arabası ve gururu olacak inş başarılarınızın devamını temennı ediyorum mevlam varve yardımcınız olsun

 5. Muhammed diyor ki:

  sizden tüm türkiye ve tüm müslümanlar için bir otomobil yapmanızı istiyorum ve bunu layıkıyla yerine getireceğinize inanıyorum…

 6. Kerim Dalgıç diyor ki:

  Fadıl AKGÜNDÜZ ün çıkardığı ilk arabayı ben alacağım. Ülkemizin kendi araba markasını çıkarmasını sabırsızlıkla bekliyor ve başarılar diliyorum…

 7. aydın kocaman diyor ki:

  12 yıl önce aldığım katalog hala bende o gün nasıl inandıysam aynı düşüncedeyim FİKİRLERLE uğraşanlar kazanır..

 8. mikail diyor ki:

  TAMAMEN YERLİ ÜRETİM OLAN İMZAYI BEKLİYORUM FADIL AKGÜNDÜZÜ YAKINEN TAKİP EDİYORUM KENDİ İNSANINA DEĞER VEREN BİR İNSAN TAMEMEN YERLİ OLSUN YARI YERLİ YARI DIŞA BAĞLI OLDUĞU ZAMAN NE OLACAK TENEKE OLACAK ÜLKEMİZDE SATILAN YERLİ ARABALAR NEDEN YURT DIŞINDA SATILAMIYOR BİZİM İNSANIMIZ HERŞEYİN EN İYİSİNE LAYIK YERLİ DİYİP TENEKEYİ DAYASINLAR BİZE ARABA DİYE AMA İMZA İNŞALLAH TAMEMEN YERLİ OLACAK İLK ALANLARDAN BİRİSİ DE BEN OLCAM İNSANLARA MÜSLÜMAN ALEMİNE HAYIRLI OLSUN ŞİMDİDEN BÜTÜN MÜSLÜMAN ALEMİ HEYECANLA BEKLİYOR İMZAYI…

 9. orhan albayrak diyor ki:

  imzayı bekliyoruz 6 yıl pıroton kulandım cok cok memnun kaldım saygılarınla.

 10. tugay diyor ki:

  Abi ben otamatik şanzıman ustasıyım hertürlü maddi manevi desteğe hazırım gerekirse atölyemi kapatıp orada ücretsiz çalışırım 535 691 28 89 – 506 898 58 44 cenk ve tugay ekici ( EKİCİ OTOMATİK ŞANZIMAN) Adana

 11. muharrem orhan diyor ki:

  Arkadaslar oniki yıl önce imza otomobiline proje asamasında iken engel olanlar hemen projesini taklit ettiler.Connect,caddy,doblo,kango ve aynı sınıfın diger markaları… imza projesi cıkmadan bir tanesi varmıydı? Fadıl beyi Allah muvaffak etsin.

 12. Hakan ÖNCÜ diyor ki:

  Tebrik ederiz fadıl bey. Bu gün 20 eylül 2013 cuma.
  Bu mübarek günde gözlerim doluyor gerçekten, her yerde imza. Başka araba göremez olduk, demek isterdim.
  Yazıklar olsun ki bu halk hala din üzerinden siyaset yapan şerefsizlere inanıyor. Geri zekalılar. Cennete gitmek isteyen AKP ye değil, Allah rıza için çalışsın. Ne oldu deniz feneri ? zahit akman ismindeki zat verdiğiniz paralarla las vegasta kumarhanede porno yıldızları ile 8 gece geçirmiş, sizin kadar aptal ve körü körüne inanan geri zekalı görmedim. Hani 2013 te yollarda olan imza arabası ?
  Görmüyormusunuz acaba pırlantanın elmasın lüks yatların kürkün vergisi yok. Ekmeğin vergisi ilacın vergisi, suyun vergisi var. ulaştırma bakanı diyorki YAT lük değil ihtiyaçtır. Maliye bakanı diyor 800 TL çok para bununla rahat rahat gecinirsiniz.
  melih gökçek diyorki ankarada ki su sorununu çözeriz bütün ankaralılar tatile gitsin.
  Bir insanı öldürmek bütün insanları öldürmek gibidir diyor dinimiz. bakıyorsunuz bütün islam devletlerinin yıkılması için çalışıyor başbakan. Görmüyormusunuz ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Reklam

Kategoriler